fbpx
cropped-Motyli-ramecky-logos_black.png

Pozor: Šokující statistika o výběru dárku

Věděli jste, že když darujete nevhodný dárek, 70% lidí ho pak chladnokrevně daruje někomu dalšímu?

Dokážete si představit, že svému blízkému pečlivě vyberete jeho vysněný dárek, ale on ho bez jediné výčitky pošle dál? Tohle je noční můra každého z nás, CHYBA JE ALE VE VÁS!

Tohle je váš problém:

(vlastně problém nás všech)

Zase se blíží ten čas, kdy musíte pro svého blízkého vybrat nějaký dárek. Můžou to být narozeniny, svátek, Vánoce, výročí, ale taky svatba, nebo kolaudace nového bydlení. Máte svou drahou polovičku, rodinu, příbuzného nebo kamaráda opravdu rád, ale výběr dárku je prostě vždycky problém. Snažíte se být originální, ale ne trapně výstřední. Musí to být trochu osobní, ale nesmí to být nudné. Hlavně chcete druhého potěšit a dát mu něco, u čeho si na vás vždycky vzpomene. Nemyslíte to špatně a druhého mát fakt rád, ale NIKOHO vybírání dárku nikdy nenaplňovalo.

Každopádně, víte jak to celé taky může dopadnout? 

Koupíte dárek, se kterým už od počátku nebudete spokojeni, ale říkáte si, že to třeba klapne a nějakým zázrakem potěší. Dojde na den D, ale už při předávání vidíte, že to nebude hitparáda. Váš blízký si s vámi třese rukou mlčky a rudě se dívající na to, co mu dáváte. Vy se cítíte jako hlupák a on ví, že neví, co s tím bude dělat. Odvětí vám slovy "děkuju moc" a tím to končí.  Po nějaké době ale dárek přeci jen najde využití! Dopadne totiž jako vycpávka dna zaprášeného šuplíku, nebo jako putovní dárková trofej, která bude předána při první příležitosti někomu jinému a ten jiný ji zase předá dalšímu. K tomu se vám ale samozřejmě nikdo nikdy dobrovolně nepřizná, přijdete na to až časem a pravděpodobně úplně náhodou. 

Proč vám povídám o něčem takovém? Protože tímhle jsem si prošel hned několikrát. Jak asi chápete, dávání dárků je pro mě hodně nekomfortní záležitost. 

Naštěstí pro vás mohu mít řešení.

Dovolte mi, abych vám představil Motýlí rámeček. Nejnápaditější dárek, který jste kdy komu dali. Můžete se spolehnout, že váš blízký bude zaručeně překvapený a bude si dárek hýčkat dalších mnoho let. 

Morpho didius motyl v ramku

Legendární motýl Morpho didius

A kdo jsem já?

Jmenuji se Richard Mrózek a stojím za značkou Motýlí rámečky. Motýly, brouky a ostatním hmyzem se zabývám už přes 30 let a díky němu jsem také procestoval velkou část světa. Na fotografii vpravo mě můžete vidět uprostřed domorodců v Indonésii, kde jsem byl roku 1993. To byla má první expedice. Pak následovaly země jako Brazílie, USA, Jižní Amerika, Thajsko, Barma a mnoho dalších. 

Původně jsme prodávali hmyz v rámečku a následně i velkoobchodně, ať už online nebo na výstavách. S postupem času jsme už nechtěli prodávat hmyz v obyčejných rámečcích ze dřeva, ale chtěli jsme vytvořit něco nového. Něco, co je moderní a zároveň jedinečné. Proto vznikly naše Motýlí rámečky. Do rámečku jsme přidali mapku s lokalitou původu daného druhu a vzhledem k více než 30 letům zkušeností ručíme za naprosto výbornou kvalitu hmyzu, který prodáváme.

Pocházím z Frýdku-Místku, kde také motýly v rámečku vyrábíme. Každý kousek projde pod našima rukama čímž zaručuji bezkonkurenční kvalitu našeho produktu. 

Richard Mrózek 

Co vám tedy nabízím?

Motýla v rámečku s dalšími bonusy, ale taky úlevu od procesu výběru dárku, který byste jinak museli podstoupit!
  • Tropický motýl Morpho didius v rámečku o velikosti 26 x 32 cm se SLEVOU 30%
  • Expresní doručení poštou
  • Záruka 100% kvality a spokojenosti
 

►  Běžná cena 1700 Kč , dnes pro vás pouze za 1187 Kč  ◄

Speciálně Vám nabízím navíc bonus ZDARMA

Klíčenku s motýlem v pryskyřici v hodnotě 300 Kč ZDARMA

K rámečku s motýlem vám zcela zdarma přidáme kvalitní klíčenku, která v sobě má malého motýla zataveného v pryskyřici. Tento dárek obyčejně prodáváme na webu za 300 Kč, ale pro vás v této jedinečné nabídce bude ZDARMA. 

Využijte jedinečnou nabídku

Platnost nabídky je omezená posledními naskladněnými kusy

Morpho didius

✔ Původní cena motýla 1700 Kč, pro Vás pouze 1187 Kč se slevou 30%

✔ Klíčenka v hodnotě 300 Kč ZDARMA

✔ Garance 100% české kvality!

Původní cena 2000 Kč, nová cena právě teď a pouze pro Vás 1187 Kč  (SLEVA 40%)

Jedná se o časově omezenou nabídku posledních naskladněných kusů, kterou nebudeme opakovat.

Po vypršení časovače nebo po zavření stránky již nebude možné využít této nabídky

Zde se můžete dozvědět, co o nás říkají naši zákazníci

default-avatar-profile-icon-vector-social-media-user-image-700-205124837
5/5

Rámeček přišel v pořádku a doručení bylo rychlé. Moc děkuji

Veronika Laníková

default-avatar-profile-icon-vector-social-media-user-image-700-205124837
5/5

Motýla jsem koupil jako narozeninový dárek. Velmi mile překvapil, děkuji mockrát.

Zbyněk Lička

default-avatar-profile-icon-vector-social-media-user-image-700-205124837
5/5

Krásné a originální zboží, perfektní zabalení.

Lenka

© Copyright 2021. All rights reserved